Choose language: English

O nas

Firma AMP Partners Sp. z o.o. została założona przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów budownictwa, którzy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywali przy przygotowywaniu, realizacji i nadzorze najbardziej wymagających inwestycji na naszym rynku. To właśnie wiedza, umiejętności i niezwykle bogate doświadczenie osób budujących firmę oraz zatrudnianych przez AMP Partners Sp. z o.o. specjalistów są podstawą do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych, począwszy od wczesnych etapów inicjowania inwestycji, poprzez ich realizację, oddanie do użytkowania a także na dalszych etapach związanych z obsługą techniczną obiektów już użytkowanych.

Naszym atutem jest profesjonalizm i elastyczność. Zapewniamy kompleksową usługę wsparcia przy realizacji inwestycji budowlanych. Możemy także świadczyć usługi wyłącznie w wybranym, węższym zakresie, który zawsze zdefiniowany jest przez potrzeby Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, zrealizowanymi projektami oraz do bezpośredniego kontaktu.

Wszystkie oferowane przez nas usługi realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów i inżynierów, posiadających wymagane prawem uprawnienia zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie we wszystkich branżach, w tym także uprawnienia rzeczoznawców.