PL | EN

O nas

O nas

dlaczego warto nas wybrać?

Firma AMP Partners Sp. z o.o. została założona przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów budownictwa, którzy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywali przy przygotowywaniu, realizacji i nadzorze najbardziej wymagających inwestycji na naszym rynku. To właśnie wiedza, umiejętności i niezwykle bogate doświadczenie osób budujących firmę oraz zatrudnianych przez AMP Partners Sp. z o.o. specjalistów są podstawą do świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych, począwszy od wczesnych etapów inicjowania inwestycji, poprzez ich realizację, oddanie do użytkowania, a także na dalszych etapach związanych z obsługą techniczną obiektów już użytkowanych.

Naszym atutem jest profesjonalizm i elastyczność. Zapewniamy kompleksową usługę wsparcia przy realizacji inwestycji budowlanych. Możemy także świadczyć usługi wyłącznie w wybranym, węższym zakresie, który zawsze zdefiniowany jest przez potrzeby Klienta.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Obsługa szeregu inwestycji budowlanych

DOŚWIADCZONA KADRA

Wieloletnie doświadczenie w działaniu

ELASTYCZNA OFERTA

Możliwość dopasowania do szczegółowych wymagań klienta

AMP Special Group

AMP Special Group to grupa kapitałowa wychodząca naprzeciw potrzebom rynku. W skład grupy wchodzą cztery firmy działające w sektorze budowlanym. To właśnie ich połączenie pozwala na kompleksową realizację oraz obsługę Inwestycji.

Naszym atutem jest profesjonalizm i elastyczność. Zapewniamy kompleksową usługę wsparcia przy realizacji inwestycji budowlanych.

Projektowanie, optymalizacje oraz wykonawstwo systemów automatyki budynkowej (BMS), oraz dostawa i montaż inwestycyjnego oświetlenia budynków.

Generalne wykonawstwo inwestycji, prace fit-outowe, projektowanie, utrzymanie obiektów, outsorcing pracowników.

Kompleksowa obsługa inwestycji na terenie południowej Polski. Wieloletnie doświadczenie w realizacji Inwestycji dla klienta publicznego.